ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРУ

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу, відповідно до розділу II, стаття №9 Закону України “Про захист прав споживачів”  – обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні та не має слідів використання: царапін, сколів, потертостей.

 

А також повинно бути збережено:

  • повний комплект товару;
  • цілостність і всі компоненти упаковки;
  • товарна накладна.

Тобто ви маєте право замінити товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритом, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, він не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару відповідної якості забезпечується, якщо він не використовувався та якщо збережено вид товару, споживчі властивості, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності залучення авторизованого виробника сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

Для обміну або повернення товару Ви можете відправити нам товар навпаки, попередньо повідомивши менеджеру причину повернення та спосіб повернення.

 

За необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації та гарантійних умов, а також встановлення довжини фактів, викладених у Заявленні. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗУ “Про захист прав споживачів” становить 14 днів.

Увага! Перед відправкою товару на повернення, обмін або ремонт, обов’язково зв’яжіться з менеджером!

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред’явлення пошкодженого/невідповідного товару та відповідних вимог, а в разі неможливості повернення грошей в цей день – в інший термін за домовленістю сторони, але не пізніше ніж 7 днів. Грошові кошти можуть бути перераховані на банківську карту, а також особливий розрахунок через відділення пошти.